گروه آموزشی سبزینه

آموزش زیست شناسی

پنج‌شنبه 2 مرداد 1393 ساعت 17:48

تولید مجموعه آموزشی زیست شناسی و آزمایشگاه 2

به لطف الهی و تلاش دوستان، اولین مجموعه ی آموزشی زیست شناسی با هدف یادگیری آسان و مفهومی زیست شناسی تولید شد. این مجموعه که شامل کتاب و لوح فشرده است، در نوع خود مجموعه ای کم نظیر و با نگاهی متفاوت برای دانش آموزان عزیز و نیز کمک به تدریس دبیران محترم تهیه شده است. مطالب در کتاب بصورت نموداری و خلاصه همراه با تصاویر تکمیلی نسبت به کتب درسی نوشته شده است.نکات ریز و مطالب فرادانشی هر کدام بصورتی در کتاب آمده است که بی شک برای دانش آموز مفید و جالب توجه خواهد بود.

سوالات امتحان نهایی و نیز کنکور سراسری و آزاد در طی ده سال اخیر همرا با پاسخنامه تشریحی بصورت طبقه بندی شده در هر فصل گنجانده شده است. بخشی بصورت درس آزمون نیز اضافه گردیده که می توان از آن در آزمون های کلاسی استفاده کرد.

خودآزمایی ها و فعالیت های هر فصل پاسخ داده شده است.

در لوح فشرده چهار قسمت شامل: تدریس فصل، انیمیشن، تصاویر و پاورپوینت قرار گرفته که مهم ترین قسمت آن تدریس فصل است. در این  قسمت مطالب هر فصل منطبق بر کتاب درسی بصورت نموداری و خلاصه همراه با تصاویر و انیمیشن های لازم با نگاه معلم یار آمده است تا کار دبیران محترم در تدریس کلاس از آن بهره جویند و یادگیری آسان تر و پایدارتری صورت گیرد.


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک : عدم نمایش ایمیل بعد از درج
وب/وبلاگ :